Jak na e-portfolio? Poraďte svým vrstevníkům

  • Máte zkušenosti s portfoliem Europassu? Nebo jste už vyzkoušeli vyplnit životopis, motivační dopis nebo test digitálních dovedností a chcete si své portfolio teprve vytvořit a podělit se a sdílet s ostatními s tím, jak to šlo?  
  • Jste pyšní na to, jak vypadá vaše portfolio, a chtěli byste poradit ostatním, jak na to?  
  • Využili jste své portfolio nebo životopis ve své kariéře, třeba k přihlášce na školu nebo na stáž či brigádu? Vedete si e-portfolio pro svůj osobní rozvoj? 
  • Nebo si chcete své portfolio teprve založit, nevíte jak na to a jste ochotní s ostatními sdílet to, jak vám to napoprvé šlo? 
  • Je vám 18 až 30 let? 

Ozvěte se nám a domluvíme se na spolupráci!

Europass holkaCo tím sledujeme?

Chceme dát u příležitosti letošního evropského roku mládeže prostor mladým lidem pro sdílení svých autentických zkušeností s portfoliem svým vrstevníkům. A samozřejmě také chceme rozšířit povědomí o službách Europassu, které se mohou hodit a mohou je využít úplně všichni. 

Koho hledáme?

Mladé lidi od 18 let do 30 let, kteří mají své portfolio Europassu nebo si ho chtějí založit a chtějí své zkušenosti se službami Europassu sdílet s ostatními, ať už formou videa, náhledu portfolia nebo fotek z jakékoli činnosti, kterou v portfoliu mají, a to na webu a sociálních sítích Europassu. Uvítáme kreativní spolupracovníky, kteří přijdou s dalšími nápady, co do portfolia dát a k čemu ho využít, i jak a co poradit ostatním. 

Co je portfolio a kdo ho využije?

Portfolio využije každý, kdo si chce vést záznam svých dosavadních zkušeností a mít jedno úložiště, kde bude mít vše bezpečně uložené. Může jít například o certifikát ze zkoušky z cizího jazyka, doklad o stáži, dobrovolnictví, fotky z brigády nebo ukázky vaší práce nebo už hotové a poslané životopisy či test digitálních dovedností, který si uděláte zdarma s Europassem. Každá zkušenost a dovednost se počítá. Portfolio se hodí úplně každému, ať už hledáte brigádu, jdete dál studovat nebo už si dokonce hledáte práci. Hodí se i k tomu, abyste si vedli záznam svých pokroků a toho, co už máte za sebou a jak šikovní jste. 

V případě zájmu o spolupráci se ozvěte na e-mail: lucie.snajdrova@npi.cz.

×

Tipy a triky na Váš e-mail