Náš tým

Tým Europassu se vám představuje:

Sova

Jmenuji se Sova a v Europassu zastávám velmi důležitou roli rádce, maskota a konzultanta. Pokud si s něčím nevíte rady a obrátíte se na nás, jsem to já, kdo má ty nejlepší rady. Práce je mým koníčkem a jsem ráda, když se spolu můžeme potkávat online i na veletrzích.

Dagmar Svobodová

Klientské centrum
dagmar.svobodova@npi.cz

Společně se sovou pro vás ze společné kanceláře zajišťujeme plynulý chod projektu Europass. Potkat nás můžete na veletrzích, kde rády, společně i zvlášť, objevujeme nové možnosti a hledáme příležitosti k osobnímu růstu.

Irena Palánová

Vedoucí Národního centra Europass
irena.palanova@npi.cz

Za Europass už kopu víc než pět let na všech úrovních. Potkáme se spolu na seminářích, veletrzích a akcích, které souvisí s inovacemi a trhem práce. Na Europassu mě baví, že funguje stejně dobře i v jiných státech EU a klienti nás chválí.

Lucie Šnajdrová

PR
lucie.snajdrova@npi.cz

V Europassu se starám o to, abyste se dozvěděli o našich službách a mohli si z nich vybrat to, co potřebujete. Píšu texty na web, články do newsletterů a médií. Na Europassu se mi nejvíc líbí to, že je pro naše klienty užitečný a že práce je pro mě zábavou.

Martina Weigertová

Správce sociálních sítí
martina.weigertova@npi.cz

V Europassu pro vás zajišťuji správu sociálních sítí, takže pokud nám napíšete na Facebook či Instagram, odpověď vám přijde ode mě. Moje práce je pro mě zároveň koníčkem a mám radost z vaší interakce na sociálních sítích.

Jiří Biskup

Koordinátor webu
jiri.biskup@npi.cz

Mou prací je grafika, správa webu, focení a koordinace naší účasti na veletrzích. Pokud zrovna neklikám myší či nemačkám spoušť fotoaparátu, pochutnávám si na dobrém jídle nebo cestuji.

Štítky