O test digitálních dovedností a dovednosti budoucnosti byl na veletrhu Gaudeamus Praha veliký zájem

Ve dnech 23. – 25. ledna jsme se s vámi potkali na XVI. ročníku veletrhu Gaudeamus v Praze. Jednalo se o rekordní veletrh s dosud největším počtem návštěvníků za celou historii tohoto veletrhu v Praze, celkem dorazilo přes 15 000 lidí. Stejně jako minulý rok jsme pro vás měli připravený stánek s materiály a test digitálních dovedností v testovacím centru, prezentovali jsme naše služby a dovednosti budoucnosti a odpovídali jsme na vaše dotazy.

 
S jakými dotazy jste se na nás nejčastěji obraceli?

Veliký zájem byl opět o test digitálních dovedností. Rádi jsme vám poradili, jak test vyplnit, co vám řeknou výsledky o úrovni vašich digitálních dovedností a kam si založit certifikát, který jste z testu obdrželi. Zájemci si navíc mohli test rovnou na místě vyzkoušet.

Abyste dobře prezentovali vaše úspěchy, zkušenosti a dovednosti, provedli jsme vás Europass e-portfoliem: digitální schránkou, kam můžete zaznamenat a založit veškeré užitečné dokumenty spojené s vaším vzděláním a profesním rozvojem. Například i zmíněný certifikát z testu digitálních dovedností, váš životopis nebo motivační dopis. Diskutovali jsme také o dovednostech budoucnosti a informovali vás, jaké konkrétní dovednosti budou klíčové pro úspěch na trhu práce.

V Pedagogickém centru jsme si pro vás připravili přenášku na téma „Předveďte své dovednosti budoucnosti s Europassem“. Zabývali jsme se dovednostmi potřebnými pro uplatnění na budoucím trhu práce a popsali jsme vám, jak efektivně prezentovat své zkušenosti pomocí Europassu.

Představili jsme vám také naše nové materiály
 
Děkujeme velmi za váš zájem a doufáme, že se s vámi budeme moct setkat i v dalším roce na příštím ročníku veletrhu Gaudeamus!
×

Tipy a triky na Váš e-mail