Otestujte si s námi zdarma své digitální dovednosti na veletrhu Gaudeamus v Praze

Již 24.- 26. ledna 2023 si můžete přijít vybrat svou vysněnou vysokou školu na veletrh Gaudeamus v Praze. Europass a Národní pedagogický institut ČR bude opět u toho. Na výstavišti v pražských Letňanech proběhne další ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus.

Gaudeamus Praha 2023Veletrh nabízí studentům a absolventům středních škol široké spektrum informací o pomaturitním, vysokoškolském a celoživotním vzdělávání. Pro nerozhodnuté studenty je k dispozici testovací centrum, kde si můžete vyzkoušet test studijního typu a také test digitálních dovedností. Test je dostupný všem zdarma a online a otestuje vás v pěti oblastech digitálních dovedností: informační a datová gramotnost, komunikace a spolupráce, tvorba digitálního obsahu, bezpečnost a řešení problémů. U každé z těchto oblastí test vyhodnotí úroveň vašich digitálních dovedností: základní, středně pokročilá nebo pokročilá. Po absolvování testu získáte certifikát, který uvádí i příklady, jaké digitální dovednosti máte. 

Přímo v testovacím centru vám pomůžeme také založit profil a portfolio Europassu ve všech jazycích EU, vč. ukrajinštiny a ukážeme vám, jaké dovednosti v budoucnu budete potřebovat, abyste byli v životě úspěšní. 

Gaudeamus Praha 2023Pro učitele je připraven pestrý program v pedagogickém centru. I letos bude mít v programu každý den přednášky Národní pedagogický institut ČR a představí nabídku svých služeb a kurzů pro učitele i managment škol Jak rozvíjet kvalitu středních škol s NPI? Dále se potkáme na přednáškách o výhodách Europass a EQF pro učitele, studenty i absolventy. 

Vstupné pro studenty je po registraci 120 Kč, bez registrace 150 Kč. Pedagogové mají na veletrh vstup zdarma. Více informací najdete na webu gaudeamus.cz/praha

Buďte se svým vzděláním a kariérou spokojení a úspěšní i v roce 2023!  

Těšíme se na Vás v Letňanech

×

Tipy a triky na Váš e-mail