Přijďte se podívat na náš stánek během Dne Evropy

I v letošním roce se Europass zapojí do festivalu při příležitosti Dne Evropy, který se koná 5. května 2023 na Střeleckém Ostrově v Praze. Potkat nás můžete na našem stánku věnovaném Evropskému roku dovedností. Na co se můžete těšit a co si s Europassem můžete zkusit?

Přijďte si na stánek zdarma otestovat své digitální dovednosti pomocí testu digitálních dovedností Europass. Test si můžete vyplnit buď na místě, nebo sami později, stačí si na stánku naskenovat QR kód, který vás dovede na stránky testu. Dozvíte se, jaká je úroveň vašich znalostí v pěti oblastech: informační a datová gramotnost, komunikace a spolupráce, tvorba digitálního obsahu, bezpečnost a řešení problémů. Vaše výsledky pak přehledně shrne PDF certifikát, který si můžete nahrát do svého e-portfolia.

Nejste si jisti, co si pod pojmem e-portfolio představit nebo netušíte, co vše do něj patří? Navštivte nás na našem stánku! Pomůžeme vám založit profil i portfolio Europass a poradíme vám, jak co nejlépe ukázat, co umíte, ať už budete hledat práci, brigádu nebo půjdete dále studovat do zahraničí. Se zobrazením úrovní vaší kvalifikace vám pomůže i Evropský rámec kvalifikací (EQF). Tato zkratka Vám otevře dveře zejména do dalších zemí Evropy.

A protože se rok 2023 stal Evropským rokem dovedností, dozvíte se na našem stánku mnoho užitečných informací o tom, jaké dovednosti budou třeba na budoucím trhu práce. Jaké si osvojit dovednosti, abyste byli úspěšní? Proč se zaměřit například na digitální, měkké nebo zelené dovednosti?

Součástí programu na našem stánku budou i různé soutěže a kvízy!

Přijďte se podívat na stánek Europass a EQF dne 5. května 2023 na adrese Střelecký ostrov, Praha 1. Budeme se na vás těšit!

Celý program Dne Evropy najdete na oficiálním webu akce: https://evropskedny.cz/

×

Tipy a triky na Váš e-mail