Rekordní Gaudeamus Praha 2023!

Děkujeme za vaši účast! Gaudeamus Praha 2023 byl jak pro nás, tak pro pořadatele jedním slovem úžasný. A proč? Na veletrh zavítalo téměř čtrnáct tisíc studentů! U našeho stánku se vás vystřídalo přibližně šest set a my jsme se s vámi moc rádi potkali. 

Gaudeamus Praga 2023Nejvíc jste s námi testovali digitální dovednosti! Potěšilo nás, že test zaujal nejenom vás studenty, ale i vaše rodiče. Prošli jsme s vámi výsledky, ukázali, jak si výsledný certifikát vložit do portfolia, a pokud se chcete zlepšovat dál, představili jsme vám projekt DigiKoalice a jejich nabídku IT kurzů. 

Povídali jsme si s vámi také o Europass portfoliu, o vašich studijních plánech a dosavadních zkušenostech a jak si je zaznamenat. Radili jsme vám, jak napsat motivační dopis na brigádu nebo pro zahraniční vysokou školu.   

V pedagogickém centru jsme pro učitele každý den měli dvě přednášky. První přednášku Výhody Europassu a EQF pro učitele, studenty i absolventy vám představily Irena Palánová a Dagmar Svobodová. Druhou přednášku Jak rozvíjet kvalitu středních škol s NPI? jste mohli slyšet od našich kolegyň z Národního pedagogického institutu České republiky. V pedagogickém centru jsme se sešli se šedesáti učiteli.  

Ještě jednou vám všem děkujeme, rádi jsme vás viděli a těšíme se na setkání na další akci. 

Martina, Irena, Dagmar a Jirka

×

Tipy a triky na Váš e-mail