Europass se představí na veletrhu Profesia days 6. a 7. října 2021 v Praze

Veletrh práce Profesia days Praha letos již po desáté spojuje ty nejlepší zaměstnavatele s lidmi, kteří hledají práci. Akce se koná ve dnech 6.-7. 10. 2021 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, a právě letos byste neměli chybět.

Proč? Covid razantně zamíchal kartami na trhu práce, spousta věcí se změnila a je potřeba se opět pořádně rozkoukat. Profesia days nabízí vše potřebné na jednom místě, zajímavě informuje o všech novinkách, dává praktické tipy a hlavně inspiruje ke změně. Nikde jinde nemáte možnost potkat najednou ty nejzajímavější zaměstnavatele na trhu, osobně se seznámit, promluvit si, udělat dobrý dojem a třeba si hned i plácnout.

Na místě navíc najdete poradenskou zónu, kde můžete využít mj. profesionální koučink a pracovně-právní poradenství. Cenná je i možnost konzultace životopisu a dokonce vás na něj profesionálně nalíčí a vyfotí. Pak už jen stačí vyrazit mezi stánky a najít si práci snů.

Co se týče přednášek, které vás letos na veletrhu čekají, nejspíš nebudete chtít přeskočit ani jednu. Můžete si vyslechnout zajímavé příběhy těch, kteří se nebáli být úspěšní a načerpat inspiraci. Osobnosti v oboru vám vysvětlí, jak probíhá moderní nábor, jakým způsobem zasahuje on-line do pracovního procesu a co vlastně zaměstnavatelé od svých zaměstnanců chtějí. Protože věřte nebo ne, červený diplom to není.

Jazykové a IT testování je již každoroční samozřejmostí a při registraci budete rovněž zařazeni do slosování o zajímavé ceny. 6.-7. 10. jsou termíny, které byste si měli rozhodně zapsat do diářů. Aktuální seznam vystavovatelů, program a registraci najdete na www.profesiadays.cz.

Co najdete na stánku Národního pedagogického institutu?

Profesia DaysNa stánku Národního pedagogického institutu najdete přehled celé vzdělávací nabídky v počátečním vzdělávání (www.Infoabsolvent.cz) a dozvíte se o možnostech, jak zvýšit svou kvalifikaci v dalším vzdělávání (https://vzdelavaniaprace.cz/). Dále vám ukážeme, jak uvést jazykové a digitální dovednosti včetně IT nejen do životopisu, a poradíme Vám, jak si vytvořit Europass portfolio, a ukázat tak všechny Vaše zkušenosti, vzdělání a dovednosti (www.europass.cz). Na veletrhu Vám také poradíme, jak si můžete zjistit svou úroveň kvalifikace v rámci celé Evropy (www.eqf.cz) a lépe tak ukázat, co umíte, při hledání práce, brigády nebo dalšího studia v zahraničí.

×

Tipy a triky na Váš e-mail