Kde nás potkáte

Kde se na nás můžete těšit:
Kde se na nás můžete těšit:

Gaudeamus Praha 2023
24. až 26. ledna u testovacího centra a na přednášce v pedagogickém centru

Přednášky v pedagogickém centru na veletrhu Gaudeamus Praha 2023

úterý 24. 1. 2023
10:10 - Výhody Europassu a EQF pro učitele, studenty i absolventy
13:40 - Jak rozvíjet kvalitu středních škol s NPI?

středa 25. 1. 2023
11:55 - Jak rozvíjet kvalitu středních škol s NPI?
12:45 - Výhody Europassu a EQF pro učitele, studenty i absolventy

čtvrtek 26. 1. 2023
10:10 - Výhody Europassu a EQF pro učitele, studenty i absolventy
12:20 - Jak rozvíjet kvalitu středních škol s NPI?

Akce pro neziskové organizace

Dne 19. května 2022 proběhl v Praze v prostorách Národního pedagogického institutu ČR seminář Služby pro vstup na trh práce nejen pro Ukrajince, na jehož programu se vedle Národního centra Europass podílelo i Centrum Euroguidance.

Nabídka seminářů v krajích

Národní centrum Europass nabízí možnost pořádání seminářů v regionech, například pro neziskové organizace na téma využití služeb Europassu pro vstup na trh práce nejen pro Ukrajince. 

Nově od května 2022 jsou služby Europassu dostupné i ukrajinštině, konkrétně životopis, motivační dopis, e-portfolio a profil

V případě zájmu o uspořádání semináře se ozvěte na e-mail: jiri.biskup@npi.cz.

Studijní veletrhy

Gaudeamus Praha a Brno 

Každoročně nás potkáte na evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus, a to v lednu v Praze a v listopadu v Brně. Přednášky připravujeme pravidelně pro studenty, učitele i kariérové poradce. 

Pracovní veletrhy 

Profesia days  

Každý rok máme na největším pracovním veletrhu v ČR stánek za celý Národní pedagogický institut ČR, kde mimo jiné návštěvníky seznamujeme s novinkami Europassu. 

Akce pro učitele a odbornou veřejnost 

Pro odbornou veřejnost, učitele i kariérové poradce pořádáme tematicky zaměřené semináře na aktuální a společensky zajímavá témata, často ve spolupráci s dalšími projekty NPI a významnými partnery, např. s Institutem cirkulární ekonomiky INCIEN nebo Českým institutem informatiky, robotiky a kybernetiky při ČVUT (CIIRK). 

Akce pro veřejnost

Den Evropy

S přestávkou mezi lety 2019 a 2022 probíhá každoročně k připomenutí Dne Evropy a zároveň členství ČR v EU festival na začátku května v Praze. Na programu jsou pravidelně kromě hudby i moderované diskuze se zajímavými osobnostmi, informační stánky velvyslanectví členských zemí EU a dalších partnerů, mezi nimi i Europassu. Festival byl v roce 2022 věnován podpoře Ukrajiny.