Kde nás potkáte

Mezinárodní konference pro budoucnost neformálního a formálního vzdělávání, 12.-13. 6. 2024

Prezentační a vzdělávací show #JETOTU 2024,
14.-15. 6. 2024, stránky akce

Jakých akcí se Europass účastní?

Studijní veletrhy

Gaudeamus Praha a Brno 

Každoročně nás potkáte na evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus, a to v lednu v Praze a v listopadu v Brně. Přednášky připravujeme pravidelně pro studenty, učitele i kariérové poradce. 

Pracovní veletrhy 

Profesia days  

Každý rok máme na největším pracovním veletrhu v ČR stánek za celý Národní pedagogický institut ČR, kde mimo jiné návštěvníky seznamujeme s novinkami Europassu. 

Akce pro učitele a odbornou veřejnost 

Pro odbornou veřejnost, učitele i kariérové poradce pořádáme tematicky zaměřené semináře na aktuální a společensky zajímavá témata, často ve spolupráci s dalšími projekty NPI a významnými partnery, např. s Institutem cirkulární ekonomiky INCIEN nebo Českým institutem informatiky, robotiky a kybernetiky při ČVUT (CIIRK). 

Akce pro veřejnost

Den Evropy

S přestávkou mezi lety 2019 a 2022 probíhá každoročně k připomenutí Dne Evropy a zároveň členství ČR v EU festival na začátku května v Praze. Na programu jsou pravidelně kromě hudby i moderované diskuze se zajímavými osobnostmi, informační stánky velvyslanectví členských zemí EU a dalších partnerů, mezi nimi i Europassu. Festival byl v roce 2022 věnován podpoře Ukrajiny.

Akce pro neziskové organizace

Dne 19. května 2022 proběhl v Praze v prostorách Národního pedagogického institutu ČR seminář Služby pro vstup na trh práce nejen pro Ukrajince, na jehož programu se vedle Národního centra Europass podílelo i Centrum Euroguidance.

Nabídka seminářů v krajích

Národní centrum Europass nabízí možnost pořádání seminářů v regionech, například pro neziskové organizace na téma využití služeb Europassu pro vstup na trh práce nejen pro Ukrajince. 

Nově od května 2022 jsou služby Europassu dostupné i ukrajinštině, konkrétně životopis, motivační dopis, e-portfolio a profil

V případě zájmu o uspořádání semináře se ozvěte na e-mail: petr.spousta@npi.cz.

Akce v číslech

83
akcí uspořádal Europass a EQF v letech 2021-2023
2458
vyškolených osob v letech 2021-2023
×

Tipy a triky na Váš e-mail