Po vyplnění si svůj životopis můžete stáhnout do svého počítače nebo mobilního zařízení (5. krok při tvorbě CV). Pokud nevyužíváte editor jako “Host”, ale vytvořili jste si i svůj profil, můžete si životopis vložit do sekce “Moje knihovna”.

K vytvořenému životopisu a profilu máte přístup jen Vy. Registrovaní uživatelé mohou svůj profil nebo jeho část prostřednictvím odkazu sdílet i s někým jiným, například zaměstnavatelem, v rámci výběrového řízení. Platnost odkazu ke sdílení profilu lze časově ohraničit.

Váš dříve uložený životopis si můžete kdykoliv do online editoru zpět nahrát přes políčko Nahrát soubor (umístěné vpravo dole) a dle potřeby upravit a opět uložit. 

Nahrát životopis

Do editoru lze zpětně nahrát pouze životopisy vytvořené právě v tomto editoru. V případě vytvořeného profilu se uložený životopis nahraje skrze profil klinutím na ikonu “já” a následným krokem v levé dolní nabídce – vytvořit životopis. 

Další možností je cesta skrze odkaz nad profilem (druhý obrázek).

Vytvoření životopisu

 

Nadpisy životopisu, textová pole a další dané části CV se překládají do zvoleného jazyka v online formuláři automaticky.

Samotný obsah – Váš text (tj. popis pracovní zkušenosti, vzdělání a odborná příprava nebo osobní dovednosti atd.) si musí každý přeložit nebo nechat přeložit sám.

Ano, využití online formuláře je spolu se všemi ostatními službami Europassu zdarma.

Ano, životopis, který byl vytvořen ve starém editoru/online formuláři, lze nahrát a upravovat i v novém.

Další otázky a odpovědi k životopisu a řešení technických problémů najdete také na evropském webu Europassu.

Štítky

×

Tipy a triky na Váš e-mail